Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4

Dabar svetainėje 14 svečiai (-ių)

Respublikinės kambarinių aviamodelių varžybos Kaune

      Varžybose dalyvavo virš 40 vaikų iš Kauno, Vilniaus, Anykščių, Zarasų, Marijampolės ir Varėnos. MKC ugdytinė Eglė Misiūtė bendroje F-1-N įskaitoje (49 dalyviai) iškovojo 3 vietą. Šioje grupėje mūsų komanda užėmė trečią vietą, nusileidusi Anykščiams ir Kaunui. Iki 12 metų amžiaus dalyvių grupėje varėniškiai  pakilo iki  2 komandinės vietos, nusileidę Anykčiams ir aplenkę Kauno aviamodeliuotojus.

      Be Eglės Misiūtės, geriausiai iš 10  MKC aviamodeliuotojų varžybose pasirodė Nojus Tumosa, Augustas Kurminas ir Neila Metelica. Šie varžybų dalyviai  sudarė mūsų komandos branduolį.

     Po varžybų aviamodeliuotojai lankėsi Lietuvos aviacijos muziejuje, kur susipažino su šalies aviacijos ir aviamodeliavimo istorija ir išbandė skrydžių imituoklius.

Irena Semsienė

MKC metodininkė