Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4

Dabar svetainėje 2 svečiai (-ių)

Talentų šou „Vakaro žvaigždės - 2021“.

 Covid-19 ne kliūtis atsiskleisti jauniesiems talentams!
Tokią galimybę jie turėjo, dalyvaudami virtualiame talentų šou, kuris vyko balandžio 23 d. socialinio tinklo YouTube kanale „Vakaro žvaigždės“:


https://youtube.com/channel/UCqEJ_ZLihKGNeSsMZ0BqbaQ

Savo talentą pristatė 21 dalyvis. Virtuali renginio forma, suteikė galimybę, kitaip pažvelgti į konkursą ir pakviesti jame dalyvauti ne tik tuos dalyvius, kurių pasirodymai galimi scenoje, bet ir kitų būrelių atstovus.

Už geriausius pasirodymus buvo  įsteigti 2 DIDIEJI renginio prizai.
Pagrindinis renginio prizas ir nominacija „TALENTŲ TALENTAS“  suteikta konkurso nugalėtojai Aistei Blėdaitei (Moksleivių kūrybos centro liaudies meno tradicijų būrelis vadovė-Genovaitė Zina Petrauskienė).
Antrasis prizas ir nominacija „ŽIŪROVŲ TALENTAS“ , atsižvelgiant į žiūrovų balsavimo rezultatus, suteikta Dominykui Barčiukui (Varėnos kultūros centro pramoginės dainos choras „Bruknelė“, vadovė-Asta Kašėtienė).
Kitiems konkurso dalyviams buvo suteikti Moksleivių kūrybos centro I, II ir III laipsnio diplomai, priklausomai nuo jų pasirodymų lygio.

 VERTINIMO PROTOKOLAS

Renginio organizatorius - Moksleivių kūrybos centras bei renginių organizatorių ir vedėjų būrelis „IMPRO“ (vadovė Irena Čeplikienė).

Renginio partneris - Varėnos kultūros centras

Renginio rėmėjai:
UAB „Varėnos pienelis“;
J. Levutos I. Į;
MKC renginių organizatorių ir vedėjų būrelis „IMPRO“;
Kavinė-picerija „Fortūna“.